Metin2 pvp serverler

Metin2 pvp serverler

Metin2 pvp serverler günümüzde teknoloji oyun harikası olan private oyunudur. Metin2 deyince aklımıza gelen ilk şey pvp serverler 'dir. metin2 pvp ' de önemli olan oyun içerisinde kasılmak kolay sınırsız para ve günün her saati event olan serverler de oynayan oyuncular artık bunlardan sıkılarak pvp serverlerin en iyisi olan emek serverlere kendisini bir yer edinmiştir. pvp serverler 'in asıl amacı metin2 tr de çar kasmaktan sıkılan oyuncular artık daha kolayına kaçarak private server oynamaya yani editsiz emek serverler oynamaya başlamışlardır . Sizlerinde bildiği üzere teknoloji harikası olan bu oyun 2003 yılında çıkartılan bir mmopg oyunudur.

Editsiz serverler deyince akla gelen ilk şey oyun içerisinde marketinde altıncı bir efsun yani ek bir efsunlu item satılmayan serverlerdir. editsiz serverler günümüzde en çok oynanılan tercih edilen bir oyun türüdür. editsiz serverlerin karşıtı olan editli serverler ise maddi durumu iyi olan oyuncuların oyunda kral yani oyun içerisinde en güçlü karaktere sahip olabilmek için oyunun sitesinden editli item satın alarak oyun içerisindeki gücüne güç katmaktadırlar. Genelde 250 level başlangıçlı serverler daha fazla oynamaksızın 94-99 serverler günümüzün en iyi kategorisidir.

Tarih: 2016-03-15 19:22:08

Metin2 pvp serverler YorumlarıMetin2 Pvp Serverler

Bu tür sistemler arasına yeni giren ve kısa zaman içerisinde en iyi tanıtım sitelerinden biri olan sitemiz siz pvp server oyuncularına ve pvp server kurucularına en iyi hizmeti verebilmek için eklenen metin2 pvp leri tek tek denetlemekte ve ondan sonra listelemekteyiz. Platformumuz 2014 yılında yayına girmiş ve kısa bir süre içinde geniş kitleye hitap etmeyi başarmış reklam verenleri memnun bırakmıştır. Tüm pvp serverler oyuncularına iyi oyunlar dileriz...

pvp serverlar | pvp serverler | metin2 pvp | metin2 pvp serverler | metin2 pvp serverler | pvp serverlar | sitemap

pvpmt2serversmetin2 pvp serverlar

metin2 pvp serverlar

pvp serverlar

serverlar
silkroad serverlar
emek serverlar
knight serverlar
knight pvp serverlar
metin2 pvp serverler metin2 pvp