Metin2 Pvp Yedek Alma 2016

Metin2 Pvp Yedek Alma 2016

Metin2 Pvp Yedek Alma ?

pvp serverlerin en sinir bozucu sorunu en ufak bir açıkda oyunun ve serverin güvenliği devre dışı bırakılıp hacklenebiliyor. mysql da yada files içerisinde ufacık bir açık oyunun dosyaların ve bütün oyuncuların kayıtları emekleri silinebilir. bunların başınıza gel[Bu kelime yasaklıdır]sini istiyorsanız eğer sizlerde bu scripti putty oyun sunucunuza koyun.Lakin kod ile alınan yani aldıklarınız yedeklerde en ufak bir code hatası bütün dosyalarınızı silebilir sizlerde daha kolay daha hızlı bir şekilde yedek almak istiyorsanız bu scripti oyununuza kurun. Öncelikle ekran görüntümüzü paylaşalım.

Dosyamızı buradan indirebilirsiniz.

artık bizlerde sizlerin oyununuzun korunması için destek de bulunuyoruz.  pvp serverlerde otomatik yedek alma sistemini ücretsiz bir şekilde sizlere veriyoruz  metin2 pvpleriniz de istediğiniz her türlü scriptleri bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İyi eğlenceler.

Tarih: 2016-03-17 17:47:48

Metin2 Pvp Yedek Alma 2016 YorumlarıMetin2 Pvp Serverler

Bu tür sistemler arasına yeni giren ve kısa zaman içerisinde en iyi tanıtım sitelerinden biri olan sitemiz siz pvp server oyuncularına ve pvp server kurucularına en iyi hizmeti verebilmek için eklenen metin2 pvp leri tek tek denetlemekte ve ondan sonra listelemekteyiz. Platformumuz 2014 yılında yayına girmiş ve kısa bir süre içinde geniş kitleye hitap etmeyi başarmış reklam verenleri memnun bırakmıştır. Tüm pvp serverler oyuncularına iyi oyunlar dileriz...

pvp serverlar | pvp serverler | metin2 pvp | metin2 pvp serverler | metin2 pvp serverler | pvp serverlar | sitemap

pvpmt2serversmetin2 pvp serverlar

metin2 pvp serverlar

pvp serverlar

serverlar
silkroad serverlar
emek serverlar
knight serverlar
knight pvp serverlar
metin2 pvp serverler metin2 pvp