Metin2 Pvp Serverler Başlangıç Leveli Ayarlama

Metin2 Pvp Serverler Başlangıç Leveli Ayarlama

Metin2 Pvp Serverler Başlangıç Leveli Ayarlama Nasıl Yapılır ?

Bütün pvp serverler sahiplerinin oyunlarında başlangıç leveli ayarlarken bir çok sorunu ve  düşünceleri aynı olmayabiliyor.oyunlarını zor server yani emek server açan server sahipleri 1 level,orta seviyelerde oyun açan server sahipleri başlangıç levellerini genelde 70 - 60 leveldir. ,wslik pvp serverlerde oyun açan server sahipleri de genelde oyunun levellerini çoğunlukla 90 yada 94  levelde başlatırlar. peki şimdi diceksiniz bu başlangıç bitiş leveli nasıl ayarlanıyor deiye İşte sizlere bu gün bu makalemizde bu konu hakkında resimi ve  detaylı bilgi vereceğiz.

Metin2 pvp serverler de başlangıç levelini ayarlamamız için hemen oyunumuzun filezilla sunucusuna bağlanıyoruz. 

/usr/game/share/locale/turkey/quest/object/notarget/login dizine hemen girelim ;

"give_basic_weapon.start" uzantılı dosyamızı hemen sağ taıklayıp düzenle diyoruz  "pc . give_exp" satırına gelip hemen ona dilediğimiz exp oranını yazıyoruz. editliyoruz ve sonra kapatıyoruz. daha sonra oyunun sunucusuna girip reboot komutunu uygulayın 5 dakika sonra oyunca cd/usr/game " sh baslat .sh komutunu uygulayın oyunda başlangıç levelini ayarlamış olursunuz.

Tarih: 2016-03-17 17:20:50

Metin2 Pvp Serverler Başlangıç Leveli Ayarlama YorumlarıMetin2 Pvp Serverler

Bu tür sistemler arasına yeni giren ve kısa zaman içerisinde en iyi tanıtım sitelerinden biri olan sitemiz siz pvp server oyuncularına ve pvp server kurucularına en iyi hizmeti verebilmek için eklenen metin2 pvp leri tek tek denetlemekte ve ondan sonra listelemekteyiz. Platformumuz 2014 yılında yayına girmiş ve kısa bir süre içinde geniş kitleye hitap etmeyi başarmış reklam verenleri memnun bırakmıştır. Tüm pvp serverler oyuncularına iyi oyunlar dileriz...

pvp serverlar | pvp serverler | metin2 pvp | metin2 pvp serverler | metin2 pvp serverler | pvp serverlar | sitemap

pvpmt2serversmetin2 pvp serverlar

metin2 pvp serverlar

pvp serverlar

serverlar
silkroad serverlar
emek serverlar
knight serverlar
knight pvp serverlar
metin2 pvp serverler metin2 pvp